Zorganizuj u nas wydarzenie!

Na terenie Parku można organizować różne aktywności. Warsztaty, prelekcje, spotkania są mile widziane. Chętnie nawiązujemy współpracę oferując przestrzeń, wsparcie logistyczne, pomoc. Nie działamy tylko z profesjonalnymi liderami, nie musisz mieć doświadczenia! Inicjatywy oddolne są mile widziane. Dwie ważne zasady obowiązują na terenie Parku: nie wnosimy alkoholu, oraz nie organizujemy hałaśliwych wydarzeń. Śmiało skontaktuj się z nami (SMS, telefon (780044816) lub e-mail anna.emilia.szewczyk@gmail.com)

Zróżnicowany teren

Nasz teren jest podzielony na przestrzenie zróżnicowane zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności. Całość zajmuje 3 tysiące metrów kwadratowych. Około 15% zajmuje Ogród Społeczny wypełniony grządkami założonymi przez bywalców Parku. 50% powierzchni to trawiasta strefa wypoczynku z hamakami, paletami, drzewami. Około 15% zajmuje „wybieg” wykarczowany z trawy i korzeni, ogrodzony siatką, któy spełnia również rolę bezpiecznej areny dla dzieci.  Pozostała powierzchnia to budynki nieużytkowe, lub dodatkowe lokacje przedstawione poniżęj.

Co zapewniamy

Na terenie dostepne są grille, toitoi, woda. Można palić legalnie ognisko, korzystać z hamaków. W wydzielonej przestrzeni wybiegu znajduje się skrzynia z piłkami i innymi zabawkami dla młodych osób.  Zapewniamy podłączenie do prądu, stoły w dowolnej konfiguracji, krzesła, logistyczne wsparcie w nagłośnieniu, wyposażeniu biurowym, kuchennnym.

Dodatkowe lokacje na terenie

W Parku pod siatką maskującą zaparkowany jest stary samochód dostawczy „Żuk”. Bisko grządek znajduje się rekonstrukcja okopu z ziemianką, a niedaleko stoi tunel ogrodowy o wymiarach 3m x 9 m, który służy do spotkań oraz organizacji wydarzeń.

Najczęściej zadawane pytania

Pomimo, iż park jest otwarty od 13 do 20:00 każdego dnia, wydarzenia mogą mieć miejsce również w innych porach. Jest to dobre wyjście, zwłaszcza jeśli wydarzenie wymaga wyłączności na korzystanie z parku. Szkoły często przyjeżdżają przed południami, a rodzinne grille rezerwują czas wieczorami. Jesteśmy elastyczni!