Pieskie przygody – szkolenia, spotkania, wydarzenia

Nowoczesna wiedza, oraz podejście do psów jest wciąż w Polsce w powijakach. Zapraszamy na cykl spotkań, konsultacji i wykładów dla właścicieli psów. Będą Psie Przedszkola, indywidualne treningi dla bardziej wymagających, oraz pogadanki o zrozumieniu.

Wychowujmy zwierzęta w duchu wzajemnej komunikacji.

Psie przedszkole

Wszystkie psy w wieku 5 do 16 miesięcy mogą uczęszczać do Psiego Przedszkola. Dzielimy je na grupy wiekowe: od 3 do 5 miesięcy, oraz od 5 do 12 miesięcy. Nie chodzi tylko o naukę podstawowych komend. Zwierzęce dzieci również muszą nauczyć się jak funkcjonować w grupie złożonej z osób własnej rasy, jak odnosić się do ludzkich właścicieli. Podczas Psiego Przedszkola będziemy powoli przyswajać umiejętność skupiania uwagi na komendach (zamiast na wszystkich innych ciekawych elementach świata), komunikacji, działania ze smyczą.

Limit psów w grupie to 4. Na pierwsze spotkanie obowiązkowa jest kompletna książeczka szczepień pieska. Zgłoszenia przyjmujemy SMS: 780044816, lub poprzez formularz: (klik!). Godziny spotkań są indywidualnie dobierane z uczestnikami.

Koszt spotkania to 50zł. Prosimy o nastawienie się na regularną, cotygodniową pracę z pupilem – przedszkole, tak jak ludzka szkoła, nie zdziała cudów przy jednorazowej lekcji.

Indywidualne konsultacje

Twój pies ma problemy? Nie przejmuj się! Wiele zwierząt je ma. Niszczą sprzęty, szczekają, ciągną na smyczy. Tak samo jak ludzie uczą się nowych nawyków poprzez długotrwałą praktykę, psy korzystają z regularnych ćwiczeń z behawiorystą.

Cel i koszt spotkania z behawiorystą jest ustalany indywidualnie. Zapisy pod numerem telefonu: +48728922384.

Przygotowanie do tropienia

Tak jak ludzie czytają książki, oglądają filmy i słuchają muzyki dla zabicia nudy, psy wąchają nowe zapachy. Nosework to zajęcia dla rozwoju, spożytkowania energii, oraz zwiększenia inteligencji psa. Wiele nieprawidłowych zachowań naszych pupili bierze się ze zwykłej nudy! Zapraszamy na grupowe zajęcia przygotowujące do tropienia.

Limit psów w grupie to 4. Na pierwsze spotkanie obowiązkowa jest kompletna książeczka szczepień pieska. Zgłoszenia przyjmujemy SMS: 780044816, lub poprzez formularz: (link). Godziny spotkań są indywidualnie dobierane z uczestnikami. Koszt spotkania to 50zł.