Nasze inicjatywy

RODZINNA JOGA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

co tydzień w niedzielę o 11:00

Joga rodzinna, czyli co? Czego się możesz spodziewać?… Postawimy las drzew, będziemy się ruszać jak koty i psy, zrobimy orła cień i wiele innych pozycji 😉 będzie dużo ruchu i wspólnej zabawy z dziećmi! Przyjdź i sprawdź czy i Wam się spodoba!
ZAPISY poprzez komentarz wewnątrz wydarzenia na Facebook’u, lub pod numerem: 780044816. Należy mieć matę lub karimatę (jeśli nie ma się maty) 🙂
Wejście na teren od ul. Smardzewskiej przez furtkę. Jedno spotkanie kosztuje 20 zł od rodziny.

EKSPERYMENTY KULINARNE DLA DZIECI

co tydzień w środy o 17:00

Podczas zajęć stworzymy niekonwencjonalne przekąski używając jak najtańszych i możliwych do zdobycia składników. Zapraszamy osoby od 9 roku życia. Będziemy używać noży.
Wydarzenie jest darmowe. Aby brać udział należy przynieść formularz wypełniony przez rodziców dziecka. Formularze są dostępne u opiekunki Parku.
Podczas eksperymentów będziemy używać artykułów zero-waste.
poznanwspiera
dzialamyrazem
Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania. Zajęcia są darmowe. Nie ma zapisów. 

VINYASA JOGA DLA DOROSŁYCH

co tydzień w czwartek o 17:00

 Należy przynieść własne maty. Poziom podstawowy. Czas trwania – 1 godzina. Całkowity koszt zajęć – 20 zł od osoby.  W przypadku złej pogody zajęcia mogą być odwołane. Obowiązują zapisy na zajęcia pod numerem 691-918-198.
Czym jest Vinyasa?
Styl Vinyasa Jogi jest połączeniem asan (pozycji) w płynne flow zsynchronizowane z oddechem. Praktyka Vinyasa jogi pozwala na kreatywność i różnorodność, łatwo dostosować ją do swoich wymagań czy możliwości danego dnia.

TARG WYMIANKOWY

co drugi tydzień w sobotę, niekiedy co tydzień

Dla wszystkich fanów zero waste!
Masz w domu niepotrzebne rzeczy, które są w dobrym stanie?
Nie wyrzucaj – przynieś. Chcesz upolować coś ciekawego z drugiej ręki? Zapraszamy!
Targ wymiankowy polega na tym, że nie musisz za nic płacić, ani wymieniać się jeden do jednego. Przynosisz ile chcesz, zabierasz ile chcesz!
Ideą naszej akcji jest ograniczenie ilości wyrzucanych rzeczy – dzięki targowi wymiankowemu przedmioty zyskają nowych właścicieli i „drugie życie”.
Co można przynieść? Np. książki, płyty, filmy, gry planszowe, puzzle, mapy, zabawki, odzież i obuwie, ozdoby, naczynia, drobną elektronikę itd.
Prosimy, aby przedmioty były czyste, kompletne i w dobrym stanie.
Nie trzeba się zapisywać.
Wejście na teren będzie otwarte z obu stron parku.
Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania. #poznanwspiera @Działamyrazem